Obserwatorzy

sobota, 30 listopada 2013

Podsumowanie miesiąca

Heei <3 Dziś postanowiłam napisać posta podsumowującego to, co działo się u mnie w ciągu całego października. Ten miesiąc nie należał do najlepszych, bo chociaż jestem optymistką i w każdym dniu znajduję chociaż mały plusik, to ostatnio nie czułam się najlepiej. Nawet wśród wielu ludzi czuję się samotna i to zaczęło mi bardzo przeszkadzać. W szkole, jak już pisałam w poprzednim poście, jest bardzo dużo nauki, a ja jestem ogromnym leniem, któremu naprawdę trudno jest zmobilizować się do posiedzenia przed książkami. Wszystko zostawiałam na ostatnią chwilę - jak to ja, ale mam zamiar to zmienić, bo już dużej tak nie mogę. Miałam ciągle w głowie jakieś złe myśli, dręczyły mnie wspomnienia. Nie te złe, tylko te dobre. Chwile które chciałabym przeżyć jeszcze raz, osoby z którymi tak bardzo chciałabym się zobaczyć, a są tak daleko stąd. W skrócie, to wszystko sprawiało, że nie miałam ochoty na nic, nawet na pisanie do Was. Jednakże październik już zostawiam za sobą, jutro rozpoczyna się cudowny grudzień <3 Kocham ten miesiąc, ponieważ mam wtedy urodziny, są święta i jest możliwość, że spadnie śnieg :) Nie przepadam za jesienią, lubię tyko jej początek, bo wszystko jest wtedy takie kolorowe *.* A Wy wolicie jesień czy zimę? :) Jakie macie plany na dzisiejsze andrzejki? Ja raczej nie będę robiła sobie jakiś wróżb, chociaż może coś jednak wymyślę. Zobaczy się. Życzę Wam miłego weekendu, do kolejnego posta <34 komentarze:

 1. Mi również się nie chce uczyć, a jak pomyslę, że w tym tygodniu bede miala tyyyle nauki, to aż mi się normalnie... ehh. mus to mus ;)
  Też lubię grudzień- święta, śnieg. Ogólnie lubię zimę ;)

  www.panitruskaffeczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu , ja też mam dużo nauki ale muszę usiąść i wkuć to wszystko ;> Ten miesiąc u mnie też nie był za wesoły. Wszystko mi się popieprzyło ;< Ale grudzień zawsze jest miesiącem optymistów. Ja nie robię wróżb raczej . Ale kto wie. Ja wolę zimę , oczywiście *.* http://depression10.pinger.pl/ zaobserwowałam licze na rewanż.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też dużo nauki. Byłam dwa tygodnie chora i mam teraz tyle nadrabiania. Samych kartkówek chyba z dziesięć.
  Bardzo fajny blog, ładny wygląd.
  Pozdrawiam Cię Serdecznie i w wolnej chwili zapraszam: http://oczywampira2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też strasznie dużo nauki. Nie lubię jesieni, ale grudzień jest lepszy :) i jest więcej wolnego ;)
  Pozdrawiam :)
  http://always-be-where-you-are.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń